Free Web Templates Website Templates Website Design

Bta Bilgisayara HoşgeldinizBTA Bilgisayar'dan Okullarımıza Özel Servis KampanyasıBta Bilgisayar olarak sektörde 20.yılımızı özel bir kampanya ile birleştirmek istedik ve bu projemiz kapsamında Eğitim Öğretim kurumlarımıza bilgisayar ve elektronik kart bakım ve onarımları konusunda çok uygun fiyat politikası ile hizmet vermekteyiz.

Bta Bilgisayar tarafından hazırlanan protokol ile gerçekleştirilen projemiz kapsamında Eğitim Öğretim kurumlarımızda bulunan Bilgisayar, Projeksiyon Cihazları, Printer, Fotokopi Makinaları, Elektronik Cihazların tamir bakım ve onarımlarını ekonomik fiyat politikamız ile birleştirerek , kurumlarımıza bir katkıda biz sağlamak istedik.

Şu an Türkiye çapında bir çok okulumuz arızalı cihazlarını bizlere göndererek okul ekonomilerine katkı sağlamakta hemde çalışmadığı düşünülen bir çok elektronik cihazlarını, projeksiyonlarını tekrar kullanabilmenin rahatlığını yaşamakta. Kargo anlaşmamız kapsamında Türkiye'nin her yerinden sadece BTA anlaşmasını olduğunu belirterek gönderilerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Okullarımızda, sanayi bölgesinde hizmet veren firmalarımızda ve müşterilerimizle yaptığımız konuşmalarda gördüğümüz üzücü bir durum olan, tamirinin mümkünatı olmadığı söylenen cihazların hurdaya ayrılması durumuydu.Bu durumdaki cihazları ve makinaları tekrar çalışır hale getirebilecek altyapı ve teknolojiye sahip olduğumuzu hatırlatmak isteriz.

Detaylı bilgi almak için 0 (262) 452 1 444 numaralı telefonumuzdan Yetkili Servis uzmanlarımız ile görüşebilirsiniz
 
Bilgisayar Dünyasından Haberler
TTNET cep telefonu hizmeti
Fujitsu'dan KOBİ'lere tak-çalıştır sunucu
Apple Xserve sunucuları
Dell'den BlackBerry'e bir kötü haber
Emniyet'ten bayram öncesi SMS
Microsoft Kin çok yakında geri dönüyor
OKI LED yazıcı teknolojisi
Toshiba'dan sabit diskte kapasite devrimi
Samsung'dan USB 3.0 destekli yeni S2
Netgear'dan ağ depolama
Diğer Haberler >>>


Elektronik

Bta Bilgisayar, Elektronik cihaz ve kartların onarımı konusunda geniş sektörel portföyüyle, Medikal cihazlardan, Gemi elektroniğine, hassas elektronik kart tamiri, projeksiyon cihazlarına kadar bir çok konuda hizmet vermektedir.

detaylı bilgi...
Notebook

Dizüstü bilgisayarlarınızın onarımlarını 20 yıllık tecrübesi ile gerçekleştiren BTA Notebook Servisi , kaliteli yedek parça, son teknoloji Onarım Malzemeleri ve uzman kadrosuyla 20 yıldır hizmetinizde olmaktan onur duyar.

detaylı bilgi...
Bilgisayar

En gelişmiş elektronik devrelerden biri olan Bilgisayar kartları ve diğer Bilgisayar aksesuarlarında da her zaman yardımcınız olan BTA Bilgisayar, veri kurtarma, yedekleme ve gelişmiş bilgisayar çözümleri ile hizmetinizde.

detaylı bilgi...