bilgi@btaelektronik.com.tr 0 541 452 1 444

Monitör Tamiri

BTA Bilgisayar , elektronik alanında ki 30 yıllık tecrübesi ile, CRT monitörlerden, LCD monitörlere, dokunmatik ekranlardan, sanayi görüntüleme cihazlarına kadar bir çok alanda sizlere hizmet vermektedir.

0.00 TL

BTA Bilgisayar teknik ekibi, her türlü monitör tamirini yapabilecek teknolojik cihazlara sahip olmanın yanısıra, orijinal ve muadil ekran yedek parça stoğu ile de hızlı çözümler sunmaktadır.

Eski tip CRT monitörleriniz, (bilgisayar yada iş amaçlı), hastanelerde kullanılan hasta başı monitörleri vb tüm monitörlerinize hizmet verebilmekteyiz. CRT dediğimiz tüp ekranlar, içlerinde havası boşalmış ve ön yüzeyinde fosfor noktacıklarından oluşan bir konidir. Elektronik devrelerden ve güç kaynağından oluşmaktadır. Elektronik kart yardımıyla oluşan görüntü fosfor yüzeye verilir. Bu işleyiş esnasında bir çok sorunla karşılaşılabilir. BTA olarak ücretsiz arıza tespit yaptığımız monitörünüzü eski haline getirmemizi istiyorsanız bir telefonunuz yeter.

Monitörler günümüzde bir çok alanda, giyim tekstil gıda içecek endüstri kimya kozmetik ve bir çok konuda kullanılmaktadırlar. Sanayinin bir çok alanında da yine benzer monitörler kullanılmaktadır. LCD yada CRT hangi tip monitöre sahip olursanız olun, BTA size en doğru çözümü sunacaktır.

Günümüzde yaygın olarak kullanılmaya başlanan Dokunmatik LCD Monitörler ve paneller için yüksek cihaz değişimlerinin gerektiği arızalarda, BTA Bilgisayar numarasını bir yere kaydetmenizi tavsiye ederiz. Yüksek parça değişim ücretleri yada cihaz değişimleri için ücret ödemek yerine, Bta Bilgisayar kalitesi ile daha düşük maliyetlerle hizmet alabilirsiniz.

Tüm dokunmatik grubunun arızaları ister CRT olsun, ister LCD olsun, servisimizde sorunsuzca giderilmektedir.Değişmesi gereken parçalar müşteri onayı ile değiştirilir. Onarım yapılıp olması gereken test süresini geçirdikten sonra teslim edilir.


Notebook Servisi İletişim

Tüm Marka ve Model Notebooklarınızın Onarım, Parça Değişim işlemleri stoktan hızlıca teslim seçeneğiyle sunulmaktadır.