bilgi@btaelektronik.com.tr 0 541 452 1 444

Bilgisayar Servisi

Bta Bilgisayar, masaüstü ve dizüstü bilgisayarlarınızda size Full Time + Full Process mantığıyla, yani tam zamanlı tam işlem hizmet vermektedir. Yani bilgisayarınızda meydana gelen sorun için donanım yazılım sorunlarını ayırmayız. Yazılım problemleriniz giderilirken meydana gelen donanımsal arızalar varsa tüm çözümler birlikte sunulur.

Bilgisayar Teknik Servisi olarak 20. yılına giren firmamız Kamu Kurum ve Kuruluşlarına uygun fiyatları ile de hizmet vermektedir. Bilgisayarlarınızdaki parça yükseltme, değişim, onarım gibi hizmetler hızlı bir şekilde gerçekleştirilir. Stoğunda sürekli orijinal ve muadil parçaları bulunduran Bta Bilgisayar, günümüz bilgisayar çağında sizlerin aciliyetinize her daim önem vermiştir.

BTA Bilgisayar, teknik servis işlemlerini gerçekleştirirken, bilgi kaybı ve veri güvenliği gibi konularda sıkıntı yaşamazsınız. Veri kurtarma, bozuk hard diskten bile veri kurtarma yapabilen firmamızda bilgi kaybı yaşamadığınız gibi, geri zamanlı bilgilerinize de dilerseniz ulaşabilirsiniz. Teknik servisimizde özel bilgilerinizin mahremiyeti korunmaktadır. Müşterimizden gelen talep üzerine yapılan yedekleme ve veri kurtarma işlemleri neticesinde, müşteri talebi üzerine firmamızda ekstra yedekleme yapılabilir.

Evinizde yada ofisinizde kullandığınız bilgisayarlarınız için, onarım bakım ve teknik servis hizmetimizden faydalanabilirsiniz.

BTA Bilgisayar'ın sektöründe 30.yılı olduğunu hatırlatmak isteriz. Bazı bilgisayar firmaları "anakart bozuk yapılmaz, bunu çöpe atın yenisini alın" gibi yaklaşımlarda bulunuyorlarsa mutlaka BTA Bilgisayar'ı arayın. Tamir edilemeyecek arıza yoktur felsefesini 30 yıldır korumaya çalışan firmamız tüm donanımsal ve yazılımsal arızalarda size tam destek verecektir.

BTA Bilgisayar tarafından servis işlemine alınan bilgisayarınız için dilerseniz servis süresi boyunca kullanmak üzere bilgisayar talep edebilirsiniz.

Firmamızda markalı markasız bağımsız çalışılmaktadır. Bazı markaların gideremedikleri sorunlara bile uygun ekonomik yöntemlerle çözüm bulunabilmektedir.

Ayrıca servisimize bırakılan bilgisayarınızı uzaktan test edebilme imkanı da sadece BTA Bilgisayar tarafından verilmektedir. Donanımsal veya yazılımsal olarak sorunu giderilen bilgisayarınızı bir başka bilgisayardan uzaktan bağlanarak inceleyebilir, memnun kalmadığınız noktaları iletebilirsiniz.


Notebook Servisi İletişim

Tüm Marka ve Model Notebooklarınızın Onarım, Parça Değişim işlemleri stoktan hızlıca teslim seçeneğiyle sunulmaktadır.