bilgi@btaelektronik.com.tr 0 541 452 1 444

Printer (Yazıcı) Tamiri

BTA Bilgisayar, markalı ve marka bağımsız olmak üzere piyasada bulunan tüm yazıcıların özel teknik servis hizmetini sizlere sunmaktadır

0.00 TL

BTA Bilgisayar, markalı ve marka bağımsız olmak üzere piyasada bulunan tüm yazıcıların özel teknik servis hizmetini sizlere sunmaktadır. BTA bilgisayar, 30 yılı aşkın tecrübesi ve geniş yedek parça stoğu ile marka bağımsız olarakta Laser, Dotmatrix, Plotter, Deskjet, Inkjet ve Bubble jet yazıcılara hizmet vermektedir. Bta Bilgisayar olaran sizlere gerek görülen durumlarda geçici ürün temininde bulunabilmekteyiz.

Bta Bilgisayar , Oki, Samsung, Panasonic, HP, Xerox, Canon Sharp, Epson, Kyocera, Minolta, Lexmark ve Brother gibi markaların yedek parça stoklarına da sahiptir. Tüm bu modellerin yazıcı, fotokopi makinası , faks cihazları ve çok fonksiyonlu makinalarına özel servis hizmetimiz vardır.

Nokta vuruşlu yazıcılarınızın kafalarında meydana gelen arızalarında tamir ve bakımını yapan BTA Bilgisayar, 9 pinli kafalarda çıkan eksik basma, şerit bozuılması, kağıt yutma vb sorunlarda değişim işlemi yerine, kafa pinlerinin çıkarılıp değiştirilmesi ve baskı bobini üzerinde oluşan sorunlarınızı gidererek sizleri yüksek faturalardan kurtarmaktadır.

Bta Bilgisayar, elektronik alanında ki tecrübesiyle de , yazıcı kartları üzerinde oluşabilecek sorunlarını da giderebilmektedir. Genel karşılaşılan kart arızası, interface kart arızası ve power güç katlarında meydana gelen arızalarda da BTA Elektronik devreye girmektedir.

Bta Bilgisayar Yazıcı Printer servisimizden hizmet almak için 0 262 452 1 444 numaralı telefonumuzdan veya İletişim bölümümüzden bize ulaşabilirsiniz


Notebook Servisi İletişim

Tüm Marka ve Model Notebooklarınızın Onarım, Parça Değişim işlemleri stoktan hızlıca teslim seçeneğiyle sunulmaktadır.