Free Web Templates Website Templates Website Design

Notebook ServisiBta Bilgisayar ve Elektronik firmamız bünyesinde dizüstü bilgisayarlarınızın tüm arızalarını giderebilecek gelişmiş teknolojili altyapıya sahip cihazlarımız bulunmaktadır. 20 yılı aşkın tecrübeye sahip uzman firmamız ile doğru arıza tespitin ardından Dizüstü bilgisayarlarınız tekrar kullanılabilir hale getirilmektedir. Notebook Servisi internet sitemiz aracılığıyla dilerseniz, üyelik kaydı oluşturup arıza kaydınızı bize ulaştırabilirsiniz. Anlaşmalı kargomuz sayesinde dizüstü bilgisayarınızı çok uygun koşullarla bize gönderebilirsiniz. (Kargo koşulları için tıklayınız)

Bta Bilgisayar stoklarında orijinal ve muadil tüm parçalar bulunmaktadır. Lcd Ekran, notebook klavyesi, notebook hard diskleri, optik okuyucu üniteleri, anakartlar, anakart parçaları, batarya ve şarj cihazları gibi bir çok önemli parçayı BTA Bilgisayar'da bulabilirsiniz.

Dizüstü bilgisayarların genellikle en çok karşılaşılan sorunlarından biri olan sıvı teması durumunda panik yapacak herhangi bir durum yok. Sıvı teması durumunda notebookunuz çalışır durumdaysa öncelikli olarak kapatmanız ve ters çevirmeniz gerekmektedir.Ters çevirmeniz durumunda sıvı temasının bir parça olsun anakarta ulaşmasını engellemiş oluyorsunuz.

Sıvı teması olan bazı bilgisayarlar ilk başta çalımaya devam ederler ancak sıvı teması zamanla anakart devrelerinde oksitlenmeye sebep olabilir. Bu yüzden anarkartını kullanılmaz hale gelmeden mutlaka BTA Bilgisayar ile irtibata geçiniz.

Notebookların en önemli parçası olan anakartla arızalandıklarında veya teknik bazı hatalar çıkartıp USB, ekran LCD gibi bölümleri çalışmamaya başladığında genelde servisler anakartın tamamen değiştirilmesini için yüksek ücret talep ederler. Fakat karşılaştığımız durumlarda gördük ki neredeyse bir çok değişmesi gerekiyor denen anakartın onarımı oldukça basit bir işlemle eski haline getirilebilmektedir. Dizüstü bilgisayar anakartlarını onarabilecek özel cihazlara sahip olan firmamız, size çok daha düşük maliyetler ile onarım hizmeti sunmaktadır.

BTA Bilgisayar çalışma hayatına Elektronik kartlar ile başlamış ve dizüstü bilgisayarların ilk çıktığı tarihten itibarense bu konuda hizmet vermeyi de sürdürmüştür. Bugün piyasada bir çok firma garantili servis hizmeti verdiğini söylüyor olmasına rağmen ülkemizde bu işi bizim sahip olduğumuz cihaz ve teknoloji ile yapan firma sayısı bir elin parmaklarını geçmemektedir.

Bta Bilgisayar'a gelen arızalı cihazınız için Arıza Tespit Ücreti alınmamaktadır. Arıza tespite alınan cihazınızın durumu ve ücreti hakkında tarafınıza bilgi verildikten ve sizden onay alındıktan sonra dizüstü bilgisayarınız onarılır.

Notebook Cihazlarınız ile ilgili Gerçekleştirilen İşlemler :

- LCD Ekranların değişim ve onarımları
- Tüm Notebooklar için uygun RAM çözümleri, ekleme değiştirme
- Tüm Notebooklar için uygun Harddisk, orijinal veya muadil, yükseltme
- Dizüstü bilgisayarların anakartlarının onarımı, sadece gerekli olduğu hallerde değişimi
- Bozulan BIOSlar veya upgrade edilmesi gereken BIOSlara işlem uygulanması
- USB, ekran çipi arızalarının giderilmesi.
- Optik okuyucuların (Cdrom, Dvd Rom, Writer) değişim ve onarımları
- Adaptör ve bataryalara uygulanan işlemler
- Dizüstü bilgisayar işlemcilerinin değişmesi, onarılması
- Port, Network, SEs, PCMCI tamir bakım ve onarımları
- Klavye tamir ve değişimi, eksik tuşların tamamlanması
- Floresan değişimi
- Hoparlör ve ses ekipmanlarının tamiri
- Veri yedekleme, HDD bilgi kurtarma

Bilgisayar Servisi

Notebook Servisi

Printer (Yazıcı) Tamiri

Monitör Tamiri

Veri Kurtarma Hizmeti

Network (Ağ) Kurulumu

Kablosuz Internet Çözümleri

UPS - Güç KaynağıTamiri

Web Tasarımı Hizmeti

Elektronik

Bta Bilgisayar, Elektronik cihaz ve kartların onarımı konusunda geniş sektörel portföyüyle, Medikal cihazlardan, Gemi elektroniğine, hassas elektronik kart tamiri, projeksiyon cihazlarına kadar bir çok konuda hizmet vermektedir.

detaylı bilgi...
Notebook

Dizüstü bilgisayarlarınızın onarımlarını 20 yıllık tecrübesi ile gerçekleştiren BTA Notebook Servisi , kaliteli yedek parça, son teknoloji Onarım Malzemeleri ve uzman kadrosuyla 20 yıldır hizmetinizde olmaktan onur duyar.

detaylı bilgi...
Bilgisayar

En gelişmiş elektronik devrelerden biri olan Bilgisayar kartları ve diğer Bilgisayar aksesuarlarında da her zaman yardımcınız olan BTA Bilgisayar, veri kurtarma, yedekleme ve gelişmiş bilgisayar çözümleri ile hizmetinizde.

detaylı bilgi...