Free Web Templates Website Templates Website Design

Veri Kurtarma HizmetiBTA Bilgisayar tarafından önemli bilgileriniz güvence altına alınıyor. Bozulan hard diskiniz yada diğer medyalarınızda ki verileri BTA Bilgisayar güvencesi ve uygun fiyat koşulları ile geri getirebilirsiniz. BTA Bilgisayar'a gelen disklere fiziksek herhangi bir zorlama yapılmadan kurtarma işlemleri yapılır. Marka model bağımsız olarak hizmet verdiğimiz hard disklerinizden, işletim sisteminde kalan dosyalarınızı, yada hiç çalışmayan disklerinizdeki verileri kurtarabilmekteyiz.

İşletim sisteminiz, kullandığınız format, veri türleriniz, disk boyutunuzun önemi yok, hepsinde yüksek performans gösteren BTA Bilgisayar sizlerin çalışmayan tüm medya araçlarınızdaki verilerini kurtarabilmektedir. Sektöründe 20. yıllık tecrübesi ile sizlere kaliteli hizmet anlayışını sunmakta olan BTA Bilgisayar, tüm işlemlerin yürütülmesi esnasında bilgi güvenliğinizi de garanti altına almaktadır.

Disk verileri kurtarma, bozulmalar veya silinmeler sebebiyle ulaşılamayan bilgisayar sürücüler, harici sürücüler, optik aygıtlar, teyp kartuşları (DL DAT LTO) , CD ve DVD, USB bellekler, hafıza kartları, elektronik kayıt ortamlarındaki tüm verilerinizin kurtarılmasında, geri getirilmesinde BTA Bilgisayar titizlikle çalışmaktadır.

Seagate, Toshiba, Samsung HDD, Hitachi HDD, Quantum HDD, Fujitsu HDD, WD HDD, IBM diskler, Maxtor HDD vb tüm markaların disklerinden veri kurtarabildiğimiz gibi, bugün üretimi durmuş medya ortamlarından da veri kurtarma yapabilmekteyiz.

Veri kurtarma işi en başından itibaren doğru algılanması ve sonuna kadar da doğru uygulanması gereken kritik işlemler sürecidir. Bu süreçte ilk ve en önemli konu doğru bilgi ve doğru muhataptır. Konuyu sıradan bir servis hizmeti gibi algılamak en çok düşülen hatalardan biridir. Veri kayıplarında alelacele ve gelişigüzel yapılan müdahaleler çoğu zaman veri kaybının gerçek nedenine dönüşmektedir.

Yıllarca saklanmış ticari verileriniz...

Muhasebe kayıtlarınız, müşteri portföyünüz, binlerce ürünlük stoğunuz hepsinin de yedeğini aldınız ama bir anda dikkatsiz bir çalışan veya anlık elektrik kesintisi yada dışarıdan müdahale ile bir anda hard diskiniz çalışmaz hale geldi. Ticari verilerinizin önemini biliyoruz çünkü biz de 20 yıllık bir şirketiz. Bu yüzden BTA Bilgisayar olarak sizlere güvenilir veri kurtarma hizmeti sunarak, kurtardığımız onardığımız verilerinde hiç bir şekilde saklanmadığını, ticari bilgilerinizin tarafımızdan incelenmeden kurtarıldığını bilmenizi isteriz. Genellikle bazı müşterilerimiz, "ya verilerimizi görürlerse, ya verilerimizi içinden alıp kullanırlarsa" gibi rahatsızlıkları olduğunu söylemektedirler. Ancak sözleşmeli ve arıza tespit formu karşılığında aldığımız veri diskiniz konusunda içiniz rahat olabilmektedir.

Dosya silinmesi, Formatlama Disk üzerinde yoğun okunamayan bölümler (bad sector) oluşması, Bilgi olan disk bölümününün (Partition) silinmesi, Şifrelenmiş disklerde ulaşılamayan dosyalar, Virüs neticesinde çalışmayan diskler, Elektronik arıza sonucu arızalanmış diskler, Fiziki nedenler, düşürme, darbe, sıvı teması, Disk üzerinde bölüm ve MBR kayıtlarının bozulması ve Nedeni bilinemeyen arızalar sebebi ile diskinizdeki verilerinize ulaşamıyor iseniz bizimle irtibata geçiniz.

Veri Kurtarma Yapılan Disk Türleri : 

Masaüstü Bilgisayar Diskleri : 3.5 IDE, 3.5 Sata Tüm Diskler
Dizüstü Diskleri : 2.5 Mdisk, IDE ve Sata, 1.9 I Pod Disk, 1 SMinidisk
SCSI Disk : 50,68 ve 80 pinlik olanlar
Raid Diskler : Raid mirror, Raid Striped, 5 Array
Harici Bellekler : USB Bellek, Ipod Mp3-4 Çalar bellekleri, Telefon Hafızaları, Kamera Hafızaları

Bilgisayar Servisi

Notebook Servisi

Printer (Yazıcı) Tamiri

Monitör Tamiri

Veri Kurtarma Hizmeti

Network (Ağ) Kurulumu

Kablosuz Internet Çözümleri

UPS - Güç KaynağıTamiri

Web Tasarımı Hizmeti

Elektronik

Bta Bilgisayar, Elektronik cihaz ve kartların onarımı konusunda geniş sektörel portföyüyle, Medikal cihazlardan, Gemi elektroniğine, hassas elektronik kart tamiri, projeksiyon cihazlarına kadar bir çok konuda hizmet vermektedir.

detaylı bilgi...
Notebook

Dizüstü bilgisayarlarınızın onarımlarını 20 yıllık tecrübesi ile gerçekleştiren BTA Notebook Servisi , kaliteli yedek parça, son teknoloji Onarım Malzemeleri ve uzman kadrosuyla 20 yıldır hizmetinizde olmaktan onur duyar.

detaylı bilgi...
Bilgisayar

En gelişmiş elektronik devrelerden biri olan Bilgisayar kartları ve diğer Bilgisayar aksesuarlarında da her zaman yardımcınız olan BTA Bilgisayar, veri kurtarma, yedekleme ve gelişmiş bilgisayar çözümleri ile hizmetinizde.

detaylı bilgi...