Free Web Templates Website Templates Website Design

Kablosuz Internet ÇözümleriBTA Bilgisayar tarafından verilmekte olan Network Kurulumu hakkında detaylı bilgi için buraya tıklayabilirsiniz.

Kablosuz Ağlar (Wireless Network)

Günümüz teknolojisi içinde yaygınlaşan mobil cihazlar ile artık ağ kavramı kablolu olmaktan çıkmakta ve her türlü bilgi ulaşımı kablosuz ortamlardan yapılabilmektedir. Eskiden  "100 metre kablo gider"  şeklinde tasarlanmış olan bir çok ağ altyapısında bugün rahatlıkla kablosuz cihazlar ile güvenilir ağlar kurulabilmektedir.

BTA Bilgisayar tarafından işyeirnizde, evinizde, okulunuzda kuracağımız kablosuz ağ altyapısı ile kablo sorunsalından kurtulacağınız gibi , hızlı ve mobil iletişimin de keyfini çıkaracaksınız.

Ağ kullanıcıları genellikle kablolu kullanımının daha güvenilir olduğunu düşünsede, bu kanı son 5 yılda değişmeye başlamıştır. Kablosuz veri aktarım hızlarının çoğu ethernet kartı ve switchten daha hızlı hale geldiği günümüzde kablosuz ağların başarıları artık daha iyi hissedilmektedir.

Kablolu ağlarda yaşanan  kullanıcı sayısı sorunu, port arttırımı, switch değiştirme vb problemler ortadan kalkmıştır. İç ve dış anten üniteleri ile kablosuz ağların kapsama alanları artık kilometreleri bulmuştur. Güvenlik bakımından kablolu ve kablosuz ağlar arasında ki farklardan korkan kullanıcılara şunu hatırlatmak isteriz ki, en güvenli ağ "hiç olmayan ağdır". Bu konuda endişelerinizi bildiğimiz için şunu eklemek isteriz ki, kablosuz ağ koruma protokolleri ve güvenlik prosedürleri gün geçtikçe daha da güçlenmektedir.

Kablosuz ağ kurulum hizmeti ile ofisinizde gereksiz kablolamadan sizleri kurtarmaktayız.Kablosuz Ağ kurulmadan evvel saha ziyareti ile testler ve araştırmalar yapılarak gerekli kablosuz ağ elemanlarına karar verilmektedir.Bu eleman listesine göre ağ kurulumu ve yönetimi projelendirilmektedir.Kurulum yapılan kablosuz ağ için istenirse uzaktan ağ yönetim hizmeti vermekteyiz.

Network Çözümlerimiz
- Local Area Network (LAN) Sistemleri Kuruluşu
- Wide Area Network (WAN) Sistemleri Kuruluşu
- Yapısal Kablolama
- Internet Güvenlik Sistemleri
- Microsoft Ürünleri ve Çözümleri
- MS Exchange ve Proxy Server Kuruluşu ve Eğitimi
- TCP/IP Network Tasarımı
- Platformlar Arası Entegrasyon (Unix - Linux- Mainframe - PC Network)
- Destek Anlaşmaları ve Out Source Hizmeti
- Güvenlik Donanım ve Yazılımları
- Anahtar Teslimi Projeler (Server, PC ve Diğer Donanım Satışı ve Kuruluşu )
- Kablolu, kablosuz ağ yazıcısı kurulumu ve konfigürasyonu

Bilgisayar Servisi

Notebook Servisi

Printer (Yazıcı) Tamiri

Monitör Tamiri

Veri Kurtarma Hizmeti

Network (Ağ) Kurulumu

Kablosuz Internet Çözümleri

UPS - Güç KaynağıTamiri

Web Tasarımı Hizmeti

Elektronik

Bta Bilgisayar, Elektronik cihaz ve kartların onarımı konusunda geniş sektörel portföyüyle, Medikal cihazlardan, Gemi elektroniğine, hassas elektronik kart tamiri, projeksiyon cihazlarına kadar bir çok konuda hizmet vermektedir.

detaylı bilgi...
Notebook

Dizüstü bilgisayarlarınızın onarımlarını 20 yıllık tecrübesi ile gerçekleştiren BTA Notebook Servisi , kaliteli yedek parça, son teknoloji Onarım Malzemeleri ve uzman kadrosuyla 20 yıldır hizmetinizde olmaktan onur duyar.

detaylı bilgi...
Bilgisayar

En gelişmiş elektronik devrelerden biri olan Bilgisayar kartları ve diğer Bilgisayar aksesuarlarında da her zaman yardımcınız olan BTA Bilgisayar, veri kurtarma, yedekleme ve gelişmiş bilgisayar çözümleri ile hizmetinizde.

detaylı bilgi...