Free Web Templates Website Templates Website Design

UPS - Güç KaynağıTamiriBTA Bilgisayar olarak elektronik ve bilgisayar sektöründe ki 20 yıllık tecrübemizle sizlerin en önemli ihtiyaçlarından biri olan özellikle elektrik kesinti , yükselme ve azalmaların çok yaşandığı bölgelerimizde, ev işyeri sanayi tipi tüm Kesintisiz Güç Kaynağı cihazlarının arızasına elektronik tecrübemizle kaliteli ve sorunsuz hizmet vermekteyiz.

Arızalanan, aküsü biten yada ömrü bitti diye düşündüğünüz UPS cihazlarınız  (Kesintisiz Güç Kaynağı) için BTA Bilgisayara bir telefon etmeniz yeterli. Ayrıca henüz güç kaynağı sahibi değilsiniz ve nasıl bir sistem kuracağınızı ne kadarlık bir güç kaynağı gerekeceğini düşünüyorsanız yine aynı şekilde hat ölçümleri, kullanılacak cihazların gücünü hesaplayarak BTA Bilgisayar sizi doğru cihaza yönlendirecektir.

Kesintisiz Güç Kaynaklarında akü değişimi, akü testi işlemleri yapılır.DC Güç Kaynağı sistemlerinde üretimi, arıza ve bakım işlemleri, akü değişimi, akü yerleştirme ve test işlemleri yapılır. DC güç kaynağı parçalı ve parçasız bakımları yapılmaktadır.

Kesintisiz Güç Kaynakları (UPS) Hizmetlerimiz : 

- Kesintisiz Güç Kaynağı güç tespiti ve altyapı analizi
- Kesintisiz Güç Kaynağı montajı
- Kesintisiz Güç Kaynağı akü testi ve akü değişimi
- Kesintisiz Güç Kaynağı arıza tespiti
- Kesintisiz Güç Kaynağı tamiri
- Kesintisiz Güç Kaynağı bakım ve temizlik işleri
- Kesintisiz Güç Kaynaklarının demontaj ve yeniden montaj işlemleri
- Kesintisiz Güç Kaynaklarının parçalı veya parçasız bakım anlaşması
- Kesintisiz Güç Kaynaklarının paralellenme işleri
- Kesintisiz Güç Kaynaklarının yazılım ve SNMP sorunlarının giderilmesi

UPS BAKIMI MUTLAKA GEREKLİDİR


Hayati önem taşıyan sistemlerinizi ayakta tutan UPS 'lerin tam performansta çalışabilmesi ve oluşabilecek problemlerin önceden tespit edilerek giderilmesi, bu sayede sorunsuz bir işleyişin sağlanması için bakım yapılması gereklidir.Sisteminizin korunması için aldığınız UPS'ler teknik bir ekibin gözetimi altında belirli periyotlarda izlenip aşağıdaki işlemlere tabi tutularak sorunsuz bir sisteme sahip olmanız sağlanır.

- Bütün kablo soket bağlantıları kontrol edilmelidir
- Elektronik kartların işlevsel kontrolu yapılmalıdır
- Doğrultucunun işlevsel kontrolu yapılmalıdır
- Eviricinin işlevsel kontrolu yapılmalıdır
- Statik by-pass’ın işlevsel kontrolu edilmelidir
- Besleme kaynaklarını işlevsel kontrolu yapılmalıdır
- Güç elemanlarının işlevsel kontrolu yapılmalıdır
- Akü bağlantıları kontrol edilmelidir
- Aküler ve akülerin dengesizliği kontrol edilmelidir
 
Kesintisiz güç kaynaklarınızda yedekleme süresini sağlayan akülerin kontrolü de  bakım sürecinde titizlikle üzerinde durduğumuz önemli noktalardandır. Ömürlerini doldurmuş ya da arızalanmış akülerin tespitini, sağlıklı bir biçimde öğrenebileceğiniz tek yol yapılan bakımlardır. Aküler bakımsız akülerde olsa belli periyotlarla kontrol edilerek  ortamda oluşabilecek aksaklıkları ve ya  güç kaynağınızın akülere verebileceği zararları cihazın bakımlarını yaptırarak önleyebilirsiniz Cihazınıza yapılan bakımlar sisteminizi ayakta tutmak ,oluşabilecek problemlerin önüne geçmek içindir.

Bilgisayar Servisi

Notebook Servisi

Printer (Yazıcı) Tamiri

Monitör Tamiri

Veri Kurtarma Hizmeti

Network (Ağ) Kurulumu

Kablosuz Internet Çözümleri

UPS - Güç KaynağıTamiri

Web Tasarımı Hizmeti

Elektronik

Bta Bilgisayar, Elektronik cihaz ve kartların onarımı konusunda geniş sektörel portföyüyle, Medikal cihazlardan, Gemi elektroniğine, hassas elektronik kart tamiri, projeksiyon cihazlarına kadar bir çok konuda hizmet vermektedir.

detaylı bilgi...
Notebook

Dizüstü bilgisayarlarınızın onarımlarını 20 yıllık tecrübesi ile gerçekleştiren BTA Notebook Servisi , kaliteli yedek parça, son teknoloji Onarım Malzemeleri ve uzman kadrosuyla 20 yıldır hizmetinizde olmaktan onur duyar.

detaylı bilgi...
Bilgisayar

En gelişmiş elektronik devrelerden biri olan Bilgisayar kartları ve diğer Bilgisayar aksesuarlarında da her zaman yardımcınız olan BTA Bilgisayar, veri kurtarma, yedekleme ve gelişmiş bilgisayar çözümleri ile hizmetinizde.

detaylı bilgi...