Free Web Templates Website Templates Website Design

Web Tasarımı Hizmeti7 gün 24 saat açık işyeriniz. Sadece ülkemizde değil tüm dünyada oldukça hızlı yükselmekte olan internet teknolojileri sayesinde bugün ülkemizde neredeyse her evde bir bilgisayar ve bir internet bağlantısı bulunmaktadır. Aradığımız her konuya kısa sürede ulaşmamızı sağlayan bu teknoloji sayesinde evimizden çıkmadan bankacılık işlemlerinden alışverişe, resmi daire işlemlerimizden eğlenceye tüm konularda gereken bilgiye ulaşabilmekteyiz.

Web sayfası bundan 10 yıl kadar önce lüks olarak adlandırılıyordu. Ancak bugün kişilerin kendilerine ait web siteleri bile bulunmakta. Durum böyleyken firmaların, işyerlerinin tanıtımlarını yapabilmeleri açısında artık ihtiyaçtan öte bir zorunluluk olarak karşımıza çıkmakta.

Bizim amacımız sizin web tasarım ihtiyaçlarınızı karşılarken, yılların getirdiği birikimimizi en iyi şekilde uygulayarak internette tanınırlığınızı ve bulunabilirliğinizi en yüksek seviyeye çıkartmayı hedefliyoruz.

Daha önce internet sayfanız tasarlanmış olabilir. Ancak yeni ve teknolojik tasarımları yakalamanız açısında sizlere yardımcı olmayı da isteriz. Internet sayfanız tasarlanırken nelere dikkat edildi ?

1- Görsellik
2- Kullanılabilirlik (Navigasyon)
3- Ulaşılabilirlik (Arama Motoru Optimizasyonu)
4- Amaç - İçerik - Sonuç

Sayfanız tasarlanırken bu özelliklere dikkat edilmediyse, bu işlemlerden geçirilir. Eğer ilk kez web sitesi tasarlatıyorsanız tüm bu konular dikkate alınarak hazırlanır.

Tasarım yaratıcılık demektir, ileriyi takip etmek, görmek demektir. Ancak unutmayın ki, en yaratıcı görsellik tek başına işe yaramayacaktır. En güzel ve göze hitap eden sayfaya sahip olabilirsiniz ama unutmayın ki insanlar aradıklarında sayfanızı bulamıyorlarsa, bunun hiç bir önemi kalmayacaktır.

Bu konuda prosfesyonel ekibimize güvenmenizi ve çalışmalarımızı incelemenizi istiyoruz. Tasarım ücretlerimiz hakkında bilgi almak için
tıklayınız.

Content Management System (İçerik Yönetimi)

İçerik Yönetimi en basit anlamıyla, tasarlanan sitenizle ilgili tüm değişiklik ve düzeltmeleri yapabiliyor olmanız demektir. Yani kendi içeriğinizi kendiniz belirliyor, haber duyuru vb bilgilerinizi kendiniz ekliyor düzenliyorsunuz anlamına gelmektedir. Böylelikle siteniz durağan bir hal almaktan çıkarak sürekli güncellenen bir site olarak ziyaretçilerle buluşacaktır.

Şu an  sayfanız güncel mi ?

Sayfanız eğer içerik yönetimi sitemi içermiyorsa, yaptığınız yenilikleri, haberlerinizi ve güncellemelerinizi ziyaretçilerinize doğru bir şekilde iletemiyorsunuz demektir. Eğer bir web siteniz yoksa, sizlere içerik yönetim panelli bir web sitesi sunabilmekteyiz. Eğer bir web siteniz varsa ancak içerik yönetim paneli içermiyorsa, tasarımınızıa bu eklentiyi de kolayca konfigure edebilmekteyiz.

Sayfanızda bulunacak İçerik Yönetim Paneli ile yapabileceklerinize örnek vermek istersek ;

Site Ayar ve Bilgileri
Ziyaretçi Notları / Ziyaretçi Defteri
Haber Duyuru Ekleme Çıkarma
Ziyaretçi ile aktif Anlık İletişim
Anlık İstatistikler
Dilediğiniz anda Güncelleme
Ürün Ekleme / Çıkarma
Şİrket bilgileri Güncelleme / Ayarlama

Bizimle ya da bizsiz, mutlak suretle web sitenizi durağan görünümünden çıkarmanızı tavsiye ediyoruz. Google başta olmak üzere tüm arama motorları, hareketli, dinamik ve uygun içerikli sitelere önem vermektedir. Ziyaretçilerinizi her gün her aynı aynı konuları okumak zorunda bırakmayın.

Sayfanızı dinamik hale getirmek için, bünyemiz araştırmacıları sizlere her zaman en iyiyi sunmak için, günümüz teknolojisinin en güncel programları ile çalışmaya devam etmektedirler.Yazılım dili olarak ASP, PHP, Java ve Asp.Net , veritabanı olarak SQL,MySQL,MsSQL, ve Oracle veritabanları kullanılmaktadır.

Yazılımcılarımız, zaman zaman sizden gelen istekler üzerine, kişisel programlar yapabilmekte, teknolojinin geldiği son noktayı daima size gecikmeden sunmaktadır. Bu nedenle müşteri ihtiyaçları ve sorunları göz önüne alınarak daha iyisi için çalışılmaya devam edilmektedir.

Sektörümüzün en büyük sıkıntılarından biri, ehliyetsiz kişi ve kuruluşların da, tasarım adı altında bu tür hizmetleri sunmaya çalışmasıdır. Bunun doğuracağı sonuçları tahmin etmemek mümkün değildir. Ehliyetsiz kişi ve kuruluşlara güvenmemenizi rica ederiz.

İçerik Yönetim Panelli Web Sitesi Tasarımı için fiyat almak isterseniz
tıklayınız

Bilgisayar Servisi

Notebook Servisi

Printer (Yazıcı) Tamiri

Monitör Tamiri

Veri Kurtarma Hizmeti

Network (Ağ) Kurulumu

Kablosuz Internet Çözümleri

UPS - Güç KaynağıTamiri

Web Tasarımı Hizmeti

Elektronik

Bta Bilgisayar, Elektronik cihaz ve kartların onarımı konusunda geniş sektörel portföyüyle, Medikal cihazlardan, Gemi elektroniğine, hassas elektronik kart tamiri, projeksiyon cihazlarına kadar bir çok konuda hizmet vermektedir.

detaylı bilgi...
Notebook

Dizüstü bilgisayarlarınızın onarımlarını 20 yıllık tecrübesi ile gerçekleştiren BTA Notebook Servisi , kaliteli yedek parça, son teknoloji Onarım Malzemeleri ve uzman kadrosuyla 20 yıldır hizmetinizde olmaktan onur duyar.

detaylı bilgi...
Bilgisayar

En gelişmiş elektronik devrelerden biri olan Bilgisayar kartları ve diğer Bilgisayar aksesuarlarında da her zaman yardımcınız olan BTA Bilgisayar, veri kurtarma, yedekleme ve gelişmiş bilgisayar çözümleri ile hizmetinizde.

detaylı bilgi...