Free Web Templates Website Templates Website Design

Netgear'dan ağ depolamaNETGEAR hali hazırda ReadyNAS ürün serisi ile iş dünyası ve üreten tüketiciler için network çözümleri alanına damgasını vurmuş durumda, ancak Stora kesinlikle herkesin kullanımına uygun bir platform olarak karşımıza çıkıyor. Uzaktan Bağlantı Özellikli Yeni Depolama Ünitesi Netgear Stora, 1 TB  veya 2TB kapasitesi ve Gigabit ağ bağlantısı sayesinde büyük boyut dosya aktarımı artık işkence halini almıyor. Ayrıca USB bağlantısı da bulunan üründe, kolayca tüm fotoğraf, müzik, film ve diğer dosyalarınızı tek bir merkeze bağlayarak herhangi bir network cihazı üzerinden kullanabilmelerine olanak sağlıyor.

Kompakt tasarımı, kullanımı kolay ara yüzü ile Netgear Stora, kullanıcıların fotoğraf, video işlemlerini internete yükleme, e-posta gibi zaman kaybetmeden kolayca paylaşabilmelerini sağlıyor.

www.MyStora.com adresindeki akıllı grafik ara yüzü sayesinde, kullanıcılar ve kullanıcıların dilediği kişiler, her hangi bir internete bağlı cihaz (notebook, PC veya akıllı telefon gibi) aracılığıyla depolanan medya dosyalarına uzaktan erişebiliyorlar.

Stora, uzaktan erişimli fotoğraf çerçevelerine ve Facebook gibi sosyal paylaşım sitelerine otomatik olarak içerik entegre edebiliyor. Ayrıca Dijital Living Network Alliance (DLNA) özellikli fotoğraf çerçeveleri, XBox 360® ve PlayStation® 3 oyun konsolları ile iPhone® ve Blackberry® cep telefonları gibi diğer networke bağlı cihazlara içerik sağlayabiliyor.

Depola: Mac, PC ve Linux sistemleri ile uyumlu NETGEAR’IN Stora cihazı ev network ağı üzerinde tüm müzik, film fotoğraf ve diğer dosyaları tek bir merkezde güvenli bir şekilde depolayabiliyor.

Paylaş: www.MyStora.com sitesine uzaktan erişim ile kullanıcılar internete bağlı her hangi bir cihazdan dosya paylaşabiliyor, müzik dinleyebiliyor ve fotoğraf paylaşabiliyorlar. Müzik arşivlerini birleştirebiliyor ve iTunes® üzerinden müzik çalabiliyorlar.

Koru: Stora verileri otomatik olarak yansıtma özelliğine sahip iki adet standart sürücüsü ile değerli verileri güvenle salkıyan tak-çalıştır koruması sunuyor. Kullanıcılar hiçbir aracıya ihtiyaç duymadan ikinci bir sürücü de kolaylıkla ekleyebiliyorlar. Stora ayrıca, sistem içeriğini düzenli olarak yedekleyen otomatik yedekleme özelliğine de sahip.Diğer Haberler >>>Bilgisayar Servisi

Notebook Servisi

Printer (Yazıcı) Tamiri

Monitör Tamiri

Veri Kurtarma Hizmeti

Network (Ağ) Kurulumu

Kablosuz Internet Çözümleri

UPS - Güç KaynağıTamiri

Web Tasarımı Hizmeti

Elektronik

Bta Bilgisayar, Elektronik cihaz ve kartların onarımı konusunda geniş sektörel portföyüyle, Medikal cihazlardan, Gemi elektroniğine, hassas elektronik kart tamiri, projeksiyon cihazlarına kadar bir çok konuda hizmet vermektedir.

detaylı bilgi...
Notebook

Dizüstü bilgisayarlarınızın onarımlarını 20 yıllık tecrübesi ile gerçekleştiren BTA Notebook Servisi , kaliteli yedek parça, son teknoloji Onarım Malzemeleri ve uzman kadrosuyla 20 yıldır hizmetinizde olmaktan onur duyar.

detaylı bilgi...
Bilgisayar

En gelişmiş elektronik devrelerden biri olan Bilgisayar kartları ve diğer Bilgisayar aksesuarlarında da her zaman yardımcınız olan BTA Bilgisayar, veri kurtarma, yedekleme ve gelişmiş bilgisayar çözümleri ile hizmetinizde.

detaylı bilgi...