Free Web Templates Website Templates Website Design

Samsung'dan USB 3.0 destekli yeni S2USB 2.0'a göre 10 kat daha hızlı veri aktarımı yapma imkanı veren yeni standardı getiren taşınabilir diskler öncelikle Avrupa'da satışa çıkarılacak. 320 ve 640 GB'lık iki model halinde piyasaya sürülecek olan disklerin dünyanın diğer bölgelerinde ne zaman satışa çıkacağı henüz açıklanmadı. Selefine göre daha az güç tüketimi ve daha esnek tasarım sağlayan USB 3.0 standardı 5 Gbit'e kadar veri transfer hızı da sağlıyor. Samsung'un S2 serisi yeni diskleri ile birlikte veri güvenliği sağlamak üzere Samsung Auto Backup, SecretZone ve SafetyKey yazılımları da birlikte geliyor. Cihazların fiyatları ise açıklanmadı.Diğer Haberler >>>Bilgisayar Servisi

Notebook Servisi

Printer (Yazıcı) Tamiri

Monitör Tamiri

Veri Kurtarma Hizmeti

Network (Ağ) Kurulumu

Kablosuz Internet Çözümleri

UPS - Güç KaynağıTamiri

Web Tasarımı Hizmeti

Elektronik

Bta Bilgisayar, Elektronik cihaz ve kartların onarımı konusunda geniş sektörel portföyüyle, Medikal cihazlardan, Gemi elektroniğine, hassas elektronik kart tamiri, projeksiyon cihazlarına kadar bir çok konuda hizmet vermektedir.

detaylı bilgi...
Notebook

Dizüstü bilgisayarlarınızın onarımlarını 20 yıllık tecrübesi ile gerçekleştiren BTA Notebook Servisi , kaliteli yedek parça, son teknoloji Onarım Malzemeleri ve uzman kadrosuyla 20 yıldır hizmetinizde olmaktan onur duyar.

detaylı bilgi...
Bilgisayar

En gelişmiş elektronik devrelerden biri olan Bilgisayar kartları ve diğer Bilgisayar aksesuarlarında da her zaman yardımcınız olan BTA Bilgisayar, veri kurtarma, yedekleme ve gelişmiş bilgisayar çözümleri ile hizmetinizde.

detaylı bilgi...