Free Web Templates Website Templates Website Design

Toshiba'dan sabit diskte kapasite devrimiGünümüzde kullanılan teknolojide magnetik materyal diskin yüzeyindeki granüllere yayılarak depolanıyor. Artık sınırlarını zorlayan bu teknoloji ile ulaşılan en yüksek kapasite inç kare başına yaklaşık 540 gigabit veri depolanabilmesine izin veriyor. Yeni teknoloji ise kayıt yüzeyini muhtelif magnetik bitlere bölüyor ve her bir birkaç magnetik granülden oluşuyor. Mikroskop altında bakıldığında magnetik bitler birbirine bitişik duran binlerce kürecik olarak görülüyor. Veri bu magnetik bitlere kayıt ediliyor. Bu küreciklerin satır sütun olarak organize edilmesi ise veriye erişimi kolaylaştırıyor. Halen geliştirme çalışmaları süren teknolojinin 2013 yılında ticarü ürüne dönüşmesi bekleniyor. Yeni teknoloji ile inç kare başına 2.5 terabit veri kaydı yapmak mümkün olabilecek.Diğer Haberler >>>Bilgisayar Servisi

Notebook Servisi

Printer (Yazıcı) Tamiri

Monitör Tamiri

Veri Kurtarma Hizmeti

Network (Ağ) Kurulumu

Kablosuz Internet Çözümleri

UPS - Güç KaynağıTamiri

Web Tasarımı Hizmeti

Elektronik

Bta Bilgisayar, Elektronik cihaz ve kartların onarımı konusunda geniş sektörel portföyüyle, Medikal cihazlardan, Gemi elektroniğine, hassas elektronik kart tamiri, projeksiyon cihazlarına kadar bir çok konuda hizmet vermektedir.

detaylı bilgi...
Notebook

Dizüstü bilgisayarlarınızın onarımlarını 20 yıllık tecrübesi ile gerçekleştiren BTA Notebook Servisi , kaliteli yedek parça, son teknoloji Onarım Malzemeleri ve uzman kadrosuyla 20 yıldır hizmetinizde olmaktan onur duyar.

detaylı bilgi...
Bilgisayar

En gelişmiş elektronik devrelerden biri olan Bilgisayar kartları ve diğer Bilgisayar aksesuarlarında da her zaman yardımcınız olan BTA Bilgisayar, veri kurtarma, yedekleme ve gelişmiş bilgisayar çözümleri ile hizmetinizde.

detaylı bilgi...