Free Web Templates Website Templates Website Design

OKI LED yazıcı teknolojisiOKI, ABD'de 1962 yılında yaratılan ve ağırlıklı olarak aydınlatmada kullanılan LED teknolojisini 20 yıl önce yazıcılarda kullanmaya başlayarak önemli bir adım attı.

Avrupa'da ilk LED ürün serisi "OL400 ve OL 800" yazıcıları 1989 yılında tanıtan OKI, geçtiğimiz 20 yılda, EMEA bölgesinde 4 milyon LED teknolojisi kullanan yazıcı, çok fonksiyonlu yazıcı ve faks sattı.

OKI Printing Solutions Türkiye Genel Müdürü Lusi Adut, LED teknolojsinin cihazların ömrünü uzatan son derece güvenli bir teknoloji olduğunu belirtek, "Müşterilerimize uygun fiyatla, kaliteli, uzun ömürlü ürünler sunmamızı sağlayan, onların memnunuiyeti arttıran, çevreyi koruyan LED teknolojisini geliştirenlere teşekkür borçluyuz" dedi.

Adut, OKI tarafından yazıcı, çok fonksiyonlu ürünler (MFP) ve fakslara uygulanan LED tekolojisinin OKI ürünlerinin kesintisiz uzun sure çalışmasını ve kullanıcıların asıl işlerine konsantre olmalarını sağladığını söyledi.

LED teknolojisi yazıcılarda, lazer teknolojisine göre daha yalın ve küçük bir düzenekle baskının gerçekleştirilmesini sağlıyor. Böylece yazıcılar daha az enerji ve performans harcayarak daha kaliteli sonuçlar veriyor.

Baskı sistemi yalınlaştırıldığı ve görüntünün kağıda geçme işlemi tek seferde gerçekleştirilebildiği için yazıcıların boyutları küçülürken baskı kalitesi arttırılabiiliyor,
OKI LED teknolojisini yaratıcı bir şekilde kullanarak A3 renkli yazıcıların boyutlarını lazer yazıcıların boyutlarına göre yüzde 35 küçültmeyi başardı ve 2009 yılında ürünlerinin garanti süresini 3 yıla çıkarttı.

IDC verilerine göre OKI Türkiye pazarında 2009 yılında hızlı bir gelişme gösterdi.. Mali müşavirler, yoğun fatura kesen işletme ve ofislerde kullanılan nokta vuruşlu yazıcı pazarında yüzde 52.5'lik payi ile açık ara lider olan OKI; A3 ve A4 renkli yazıcı ürün segmentlerinde 2009 yılında liderliğe yükseldi.Diğer Haberler >>>Bilgisayar Servisi

Notebook Servisi

Printer (Yazıcı) Tamiri

Monitör Tamiri

Veri Kurtarma Hizmeti

Network (Ağ) Kurulumu

Kablosuz Internet Çözümleri

UPS - Güç KaynağıTamiri

Web Tasarımı Hizmeti

Elektronik

Bta Bilgisayar, Elektronik cihaz ve kartların onarımı konusunda geniş sektörel portföyüyle, Medikal cihazlardan, Gemi elektroniğine, hassas elektronik kart tamiri, projeksiyon cihazlarına kadar bir çok konuda hizmet vermektedir.

detaylı bilgi...
Notebook

Dizüstü bilgisayarlarınızın onarımlarını 20 yıllık tecrübesi ile gerçekleştiren BTA Notebook Servisi , kaliteli yedek parça, son teknoloji Onarım Malzemeleri ve uzman kadrosuyla 20 yıldır hizmetinizde olmaktan onur duyar.

detaylı bilgi...
Bilgisayar

En gelişmiş elektronik devrelerden biri olan Bilgisayar kartları ve diğer Bilgisayar aksesuarlarında da her zaman yardımcınız olan BTA Bilgisayar, veri kurtarma, yedekleme ve gelişmiş bilgisayar çözümleri ile hizmetinizde.

detaylı bilgi...