Free Web Templates Website Templates Website Design

Microsoft Kin çok yakında geri dönüyorABD'nin en büyük iki mobil operatöründen biri olan Verizon'un dördüncü çeyrek planları ile ilgili internete sızan bir dokümanda yer alan bilgilere bakılırsa Kin iki farklı modelle geri dönüyor. Oldukça yüksek fiyatı ile tüketicilerin daha ilk bakışta antipatisini kazanan Kin, söz konusu belgede Kin One ve Kin Two olarak anılan iki farklı modelle geri dönecek. İlk çıktığında 60 ila 70 dolar arasında bir fiyatla satışa sunulan Kin için Verizon'un şimdiki fiyat politikası ise daha makul görünüyor. Belgedeki verilere göre 150 MB için 15 dolar talep edilen yeni paketlerle geri gelecek olan Kin için makul tek bir açıklama var. Microsoft yeni bir cihaz üretmiyor, Verizon eldeki stokları eritmeye çalışıyor.Diğer Haberler >>>Bilgisayar Servisi

Notebook Servisi

Printer (Yazıcı) Tamiri

Monitör Tamiri

Veri Kurtarma Hizmeti

Network (Ağ) Kurulumu

Kablosuz Internet Çözümleri

UPS - Güç KaynağıTamiri

Web Tasarımı Hizmeti

Elektronik

Bta Bilgisayar, Elektronik cihaz ve kartların onarımı konusunda geniş sektörel portföyüyle, Medikal cihazlardan, Gemi elektroniğine, hassas elektronik kart tamiri, projeksiyon cihazlarına kadar bir çok konuda hizmet vermektedir.

detaylı bilgi...
Notebook

Dizüstü bilgisayarlarınızın onarımlarını 20 yıllık tecrübesi ile gerçekleştiren BTA Notebook Servisi , kaliteli yedek parça, son teknoloji Onarım Malzemeleri ve uzman kadrosuyla 20 yıldır hizmetinizde olmaktan onur duyar.

detaylı bilgi...
Bilgisayar

En gelişmiş elektronik devrelerden biri olan Bilgisayar kartları ve diğer Bilgisayar aksesuarlarında da her zaman yardımcınız olan BTA Bilgisayar, veri kurtarma, yedekleme ve gelişmiş bilgisayar çözümleri ile hizmetinizde.

detaylı bilgi...