Free Web Templates Website Templates Website Design

Emniyet'ten bayram öncesi SMSHer bayram tatilinde yollarda yaşanan trajedilere bir son vermek isteyen Emniyet Genel Müdürlüğü, vatandaşlara gönderdiği SMS'lerle uyarılarda bulunarak bilinç yaratmaya çalışıyor. Bayram tatillerinde meydana gelen ölümlü kazaları ve mal kayıplarını en aza indirme amacı güden Emniyet Genel Müdürlüğü, cep telefonu operatörleri kanalıyla gönderilen SMS'ler ile bayram tatilinde seyahata çıkacak vatandaşlar trafik kurallarına uymaları konusunda uyarıyor. Emniyet Genel Müdürlüğü tarafından gönderilen SMS'lerde "Sevdiklerinizle bir arada mutlu bir bayram geçirmek için lütfen trafik kurallarına uyunuz" ifadelerine yer veriliyor.Diğer Haberler >>>Bilgisayar Servisi

Notebook Servisi

Printer (Yazıcı) Tamiri

Monitör Tamiri

Veri Kurtarma Hizmeti

Network (Ağ) Kurulumu

Kablosuz Internet Çözümleri

UPS - Güç KaynağıTamiri

Web Tasarımı Hizmeti

Elektronik

Bta Bilgisayar, Elektronik cihaz ve kartların onarımı konusunda geniş sektörel portföyüyle, Medikal cihazlardan, Gemi elektroniğine, hassas elektronik kart tamiri, projeksiyon cihazlarına kadar bir çok konuda hizmet vermektedir.

detaylı bilgi...
Notebook

Dizüstü bilgisayarlarınızın onarımlarını 20 yıllık tecrübesi ile gerçekleştiren BTA Notebook Servisi , kaliteli yedek parça, son teknoloji Onarım Malzemeleri ve uzman kadrosuyla 20 yıldır hizmetinizde olmaktan onur duyar.

detaylı bilgi...
Bilgisayar

En gelişmiş elektronik devrelerden biri olan Bilgisayar kartları ve diğer Bilgisayar aksesuarlarında da her zaman yardımcınız olan BTA Bilgisayar, veri kurtarma, yedekleme ve gelişmiş bilgisayar çözümleri ile hizmetinizde.

detaylı bilgi...