Free Web Templates Website Templates Website Design

Dell'den BlackBerry'e bir kötü haber25 binden fazla çalışanının kurumsal iletişimi için şimdiye dek BlackBerry'yi tercih eden Dell, bu kararını değiştirerek Windows Phone 7'ye geçiş yapacağını açıkladı. Çalışanlarına kendi çıkaracağı Venue Pro cihazını dağıtacak olan Dell'in basın sözcüsü David Frink'in açıklamalarına göre aşamalı bir geçiş planı dahilinde gerçekleştirilecek olan değişiklik halihazırda Android ve iPhone ile başı belada olan BlackBerry'nin bundan sonraki dönemde Windows Phone 7 ile uğraşmak zorunda kalabileceğini de gözler önüne seriyor. Son bir yılda ABD'deki pazar payının neredeyse yarısını kaybeden BlackBerry için bakalım bir yıl sonra neler konuşuyor olacağız.Diğer Haberler >>>Bilgisayar Servisi

Notebook Servisi

Printer (Yazıcı) Tamiri

Monitör Tamiri

Veri Kurtarma Hizmeti

Network (Ağ) Kurulumu

Kablosuz Internet Çözümleri

UPS - Güç KaynağıTamiri

Web Tasarımı Hizmeti

Elektronik

Bta Bilgisayar, Elektronik cihaz ve kartların onarımı konusunda geniş sektörel portföyüyle, Medikal cihazlardan, Gemi elektroniğine, hassas elektronik kart tamiri, projeksiyon cihazlarına kadar bir çok konuda hizmet vermektedir.

detaylı bilgi...
Notebook

Dizüstü bilgisayarlarınızın onarımlarını 20 yıllık tecrübesi ile gerçekleştiren BTA Notebook Servisi , kaliteli yedek parça, son teknoloji Onarım Malzemeleri ve uzman kadrosuyla 20 yıldır hizmetinizde olmaktan onur duyar.

detaylı bilgi...
Bilgisayar

En gelişmiş elektronik devrelerden biri olan Bilgisayar kartları ve diğer Bilgisayar aksesuarlarında da her zaman yardımcınız olan BTA Bilgisayar, veri kurtarma, yedekleme ve gelişmiş bilgisayar çözümleri ile hizmetinizde.

detaylı bilgi...