Free Web Templates Website Templates Website Design

Apple Xserve sunucularıXserve ile ilgili bilgilerin verildiği resmi sitede de 31 Ocak'tan itibaren üretim yapılmayacağı duyurulurken geçiş sürecinde kullanıcılara yardımcı olmak ve neden böyle bir karar alındığını açıklamak üzere bir geçiş rehberi (transition guide) hazırlandı. 31 Ocak sonrasında Apple'dan sunucu satın almak isteyenlere seçeneklerin de sunulduğu geçiş rehberinde Snow Leopard Server yüklü Mac Pro ve Snow Leopard Server Mac mini sunucuları ile ilgili bilgiler verildi. 31 Ocak tarihine kadar satılacak olan sunucular Apple'ın bir yıllık garantisi kapsamında yer alıyor. AppleCare Premium servisi ile bu süre 3 yıla kadar uzatılabiliyor. Xserve'lerin dört çekirdekli modeli şu anda yaklaşık 3975 dolara, sekiz çekirdekli model ise 4775 dolara satılıyor.Diğer Haberler >>>Bilgisayar Servisi

Notebook Servisi

Printer (Yazıcı) Tamiri

Monitör Tamiri

Veri Kurtarma Hizmeti

Network (Ağ) Kurulumu

Kablosuz Internet Çözümleri

UPS - Güç KaynağıTamiri

Web Tasarımı Hizmeti

Elektronik

Bta Bilgisayar, Elektronik cihaz ve kartların onarımı konusunda geniş sektörel portföyüyle, Medikal cihazlardan, Gemi elektroniğine, hassas elektronik kart tamiri, projeksiyon cihazlarına kadar bir çok konuda hizmet vermektedir.

detaylı bilgi...
Notebook

Dizüstü bilgisayarlarınızın onarımlarını 20 yıllık tecrübesi ile gerçekleştiren BTA Notebook Servisi , kaliteli yedek parça, son teknoloji Onarım Malzemeleri ve uzman kadrosuyla 20 yıldır hizmetinizde olmaktan onur duyar.

detaylı bilgi...
Bilgisayar

En gelişmiş elektronik devrelerden biri olan Bilgisayar kartları ve diğer Bilgisayar aksesuarlarında da her zaman yardımcınız olan BTA Bilgisayar, veri kurtarma, yedekleme ve gelişmiş bilgisayar çözümleri ile hizmetinizde.

detaylı bilgi...