Free Web Templates Website Templates Website Design

TTNET cep telefonu hizmeti“TTNET’le Her Şey Mümkün” sloganı ile başlayan dönemde, iletişim teknolojilerinin üç temel unsuru olan internet, televizyon ve telefonu sahiplenen ve tüm hizmetleri tek fatura ile tüketicilere ulaştırmayı hedefleyen TTNET, son olarak avantajlı mobil iletişim çözümlerini tüketicilerle buluşturdu.
 
TTNET Mobil basın toplantısında konuşan TTNET Genel Müdürü Tahsin Yılmaz, her günü şaşırtıcı bir yenilikle karşıladığımız bu dijital çağda teknolojilerin birleşmesinin, yani yakınsamanın hayatı kolaylaştırdığını, iletişim araçlarında kontrol ve özgürlüğü insanlara sunarak istedikleri içeriğe, istedikleri yer ve zamanda, istedikleri cihazları kullanarak erişme imkanı tanıdığını belirtti. Yılmaz; “TTNET olarak, bu kapsamda iletişimin her alanını sahiplenmek ve müşterilerimize bütünsel iletişim çözümleri sunmak amacıyla 2010 yılında yeni bir dönemi başlattık. Öncelikle sinema ve televizyonu taşınabilir hale getiren Tivibu’yu kullanıma sunduk. Ardından internet üzerinden yüksek kalitede yayın yapan yeni nesil TV platformu IPtivibu’yu pilot uygulama olarak İstanbul, Ankara ve İzmir’de hayata geçirdik. Bugün ise mobil iletişimde TTNET Mobil dönemini başlatmanın mutluluğunu yaşıyoruz.” dedi.
 
Hayata geçirilen TTNET Mobil hizmetinin detaylarını aktaran TTNET Pazarlama Genel Müdür Yardımcısı İlker Koçak ise; “Avea ile işbirliği ile hayata geçirdiğimiz TTNET Mobil markası altında; mobil konuşma, SMS, mobil internet gibi hizmetleri bir paket olarak sunduğumuz mobil iletişim hizmetlerimizi başlatıyoruz. TTNET Mobil ile TTNET müşteri ve yakınlarına her yöne aynı fiyata konuşma ve mesajlaşma imkânı sunuyoruz. Üstelik internet ve cep telefonu harcamalarınızı tek bir faturada birleştiriyoruz.” dedi.
 
Ayda 39 veya 59TL’ye, ADSL ve cep telefonu hattı tek faturada “İkisi Bir Yerde” paketleri ile TTNET müşterileri, hem internet hem de mobil konuşma ihtiyaçlarını avantajlı fiyatlarla tek bir pakette karşılayabiliyor. Ayrıca hem internet hem de mobil konuşma harcamaları tek bir faturada birleşiyor. 2010 sonuna kadar avantajlı paketleri kullanmak için başvuran müşteriler, aylık vergiler dâhil 10 TL’ye ilk 6 ay boyunca yurtiçi her yöne aylık 200 dakika, daha sonra ise yurtiçi her yöne aylık 100 dakika konuşuyor.
 
TTNET Mobil ile birlikte NET4 ADSL’i içeren “İkisi Bir Yerde” paketi ayda 39TL’ye sunulurken, NETLimitsiz ADSL’i içeren paket ayda 59TL’ye TTNET müşterilerini bekliyor. Ücretsiz paket dakikalarından sonraki görüşmeler için ücretlendirme ise yurtiçi heryöne sadece 10krş/dk olurken, yurtiçi heryöne SMS göndermek de SMS başına sadece 10 kuruş olarak ücretlendiriliyor.


Diğer Haberler >>>Bilgisayar Servisi

Notebook Servisi

Printer (Yazıcı) Tamiri

Monitör Tamiri

Veri Kurtarma Hizmeti

Network (Ağ) Kurulumu

Kablosuz Internet Çözümleri

UPS - Güç KaynağıTamiri

Web Tasarımı Hizmeti

Elektronik

Bta Bilgisayar, Elektronik cihaz ve kartların onarımı konusunda geniş sektörel portföyüyle, Medikal cihazlardan, Gemi elektroniğine, hassas elektronik kart tamiri, projeksiyon cihazlarına kadar bir çok konuda hizmet vermektedir.

detaylı bilgi...
Notebook

Dizüstü bilgisayarlarınızın onarımlarını 20 yıllık tecrübesi ile gerçekleştiren BTA Notebook Servisi , kaliteli yedek parça, son teknoloji Onarım Malzemeleri ve uzman kadrosuyla 20 yıldır hizmetinizde olmaktan onur duyar.

detaylı bilgi...
Bilgisayar

En gelişmiş elektronik devrelerden biri olan Bilgisayar kartları ve diğer Bilgisayar aksesuarlarında da her zaman yardımcınız olan BTA Bilgisayar, veri kurtarma, yedekleme ve gelişmiş bilgisayar çözümleri ile hizmetinizde.

detaylı bilgi...