bilgi@btaelektronik.com.tr 0 541 452 1 444

UPS - Güç Kaynağı Tamiri

Arızalanan, aküsü biten yada ömrü bitti diye düşündüğünüz UPS cihazlarınız (Kesintisiz Güç Kaynağı) için BTA Bilgisayara bir telefon etmeniz yeterli.

0.00 TL

BTA Bilgisayar olarak elektronik ve bilgisayar sektöründe ki 30 yıllık tecrübemizle sizlerin en önemli ihtiyaçlarından biri olan özellikle elektrik kesinti , yükselme ve azalmaların çok yaşandığı bölgelerimizde, ev işyeri sanayi tipi tüm Kesintisiz Güç Kaynağı cihazlarının arızasına elektronik tecrübemizle kaliteli ve sorunsuz hizmet vermekteyiz.

Arızalanan, aküsü biten yada ömrü bitti diye düşündüğünüz UPS cihazlarınız (Kesintisiz Güç Kaynağı) için BTA Bilgisayara bir telefon etmeniz yeterli. Ayrıca henüz güç kaynağı sahibi değilsiniz ve nasıl bir sistem kuracağınızı ne kadarlık bir güç kaynağı gerekeceğini düşünüyorsanız yine aynı şekilde hat ölçümleri, kullanılacak cihazların gücünü hesaplayarak BTA Bilgisayar sizi doğru cihaza yönlendirecektir.

Kesintisiz Güç Kaynaklarında akü değişimi, akü testi işlemleri yapılır.DC Güç Kaynağı sistemlerinde üretimi, arıza ve bakım işlemleri, akü değişimi, akü yerleştirme ve test işlemleri yapılır. DC güç kaynağı parçalı ve parçasız bakımları yapılmaktadır.

Kesintisiz Güç Kaynakları (UPS) Hizmetlerimiz :

- Kesintisiz Güç Kaynağı güç tespiti ve altyapı analizi
- Kesintisiz Güç Kaynağı montajı
- Kesintisiz Güç Kaynağı akü testi ve akü değişimi
- Kesintisiz Güç Kaynağı arıza tespiti
- Kesintisiz Güç Kaynağı tamiri
- Kesintisiz Güç Kaynağı bakım ve temizlik işleri
- Kesintisiz Güç Kaynaklarının demontaj ve yeniden montaj işlemleri
- Kesintisiz Güç Kaynaklarının parçalı veya parçasız bakım anlaşması
- Kesintisiz Güç Kaynaklarının paralellenme işleri
- Kesintisiz Güç Kaynaklarının yazılım ve SNMP sorunlarının giderilmesi

UPS BAKIMI MUTLAKA GEREKLİDİR

Hayati önem taşıyan sistemlerinizi ayakta tutan UPS 'lerin tam performansta çalışabilmesi ve oluşabilecek problemlerin önceden tespit edilerek giderilmesi, bu sayede sorunsuz bir işleyişin sağlanması için bakım yapılması gereklidir.Sisteminizin korunması için aldığınız UPS'ler teknik bir ekibin gözetimi altında belirli periyotlarda izlenip aşağıdaki işlemlere tabi tutularak sorunsuz bir sisteme sahip olmanız sağlanır.

- Bütün kablo soket bağlantıları kontrol edilmelidir
- Elektronik kartların işlevsel kontrolu yapılmalıdır
- Doğrultucunun işlevsel kontrolu yapılmalıdır
- Eviricinin işlevsel kontrolu yapılmalıdır
- Statik by-pass’ın işlevsel kontrolu edilmelidir
- Besleme kaynaklarını işlevsel kontrolu yapılmalıdır
- Güç elemanlarının işlevsel kontrolu yapılmalıdır
- Akü bağlantıları kontrol edilmelidir
- Aküler ve akülerin dengesizliği kontrol edilmelidir

Kesintisiz güç kaynaklarınızda yedekleme süresini sağlayan akülerin kontrolü de bakım sürecinde titizlikle üzerinde durduğumuz önemli noktalardandır. Yarımca Kombi Servisi Ömürlerini doldurmuş ya da arızalanmış akülerin tespitini, sağlıklı bir biçimde öğrenebileceğiniz tek yol yapılan bakımlardır. Aküler bakımsız akülerde olsa belli periyotlarla kontrol edilerek ortamda oluşabilecek aksaklıkları ve ya güç kaynağınızın akülere verebileceği zararları cihazın bakımlarını yaptırarak önleyebilirsiniz Cihazınıza yapılan bakımlar sisteminizi ayakta tutmak ,oluşabilecek problemlerin önüne geçmek içindir.


Notebook Servisi İletişim

Tüm Marka ve Model Notebooklarınızın Onarım, Parça Değişim işlemleri stoktan hızlıca teslim seçeneğiyle sunulmaktadır.